אושרית שוקרון

אושרית היא דולה ומלווה נשים בהריון ובלידה.המוטו שלה הוא שכל אישה צריכה ויכולה להרגיש עטופה בתהליך, שכל אישה צריכה ויכולה להפוך את המסע המופלא של הריון ולידה לחווייה קסומה ומעצימה.האתר עוצב כך שיעביר את התחושה של עיטוף ושל רוך, של חוויהה נעימה נשית ומעצימה. הצבעים שנבחרו מעוררים רגשות של רוך, של עדינות, של משהו קסום […]

עמית וינדר

אתר תדמית מדהים, שלא רואים כל יום.אתר שכמה שגוללים זה רק נהיה יותר מעניין.על האתר עבדתי יחד עם דיה, מעצבת מוכשרת, איזה כיף שיש קולגות כאלה ואפשר ליצור יחד דברים מטורפים.האתר מלא במיקרו אנימציות ומומלץ להיכנס לקישור ולחוות אותו בלייב

יעל חביב

אתר תדמית ליעל חביב – מטפלת המתמקדת בגיל השלישי וליווי בין-דורי.יעל היא פשוט קסם אחד גדול, נעימה, עוטפת ומלטפת וכך גם העיצוב באתר שלה.

TSK

אתר תדמית לחברת TSK מתמחה בהנדסה אזרחית.

איה מתן

אתר תדמית לאיה מתן – פסיכולוגית ומטפלת זוגית ואישית.איה מובילה בתחומה בכל הנושא של מציאת זוגיות, גם בתחום הטיפול וגם בתחום הסדנאות.הקליניקה של איה ממוקמת ליד הים, בקומה גובה ונותנת תחושה של שקט ואינסופיותכמו הים… ואת זה רצינו לייצר בעיצוב.

אגנטק

אתר תדמית עבור חברת AGENTEK עם מערכת חכמה של קטלוג מוצרים.האתר הוקם עבור אחת החברות הגדולות לייבוא מוצרים בתחום הרפואי.בשלב האפיון שמנו דגש רב על קהל היעד של החברה, בעיקר אנשי מעבדה ומעבדות/מחלקות רפואיות.

אור פלח

אור פלח היא מרצה לחדשנות טכנולוגית, מהגדולות והחלוצות בארץ.הסטודיו יצר מיתוג ושפה גרפית ועל בסיסו בנינו את האתר שאופיין בצורה מאד מדוייקת כדי לשרת את מטרת העל של אור.הצבעוניות, הנקיון לצד השוני והתנועה הם אלה שמאד מאפיינים את אור ואת הנישה בה היא עוסקת

קייטרינג 4 גבינות

אתר תדמית ומכירה לקייטרינג 4 גבינות.האתר אופיין בצורה מדוייקת כדי לפעול כאתר תדמית, לצד אתר מסחר המוכר מגשי אירוח.באתר הולבשו קטעי קוד מותאמים אישית לייצר חוקיות בתיאום בין סכומי המכירה לעלויות המשלוחים. כמו כן הוטמעה מערכת הזמנות חכמה הניתנת לניהול בקלות ע״י הלקוח.

יעל ולטייל

אפיון, עיצוב והקמת אתר תדמית עבור מדריכת טיולים.האתר עוצב על בסיס המיתוג שנוצר גם כן בסטודיו, השפה הגרפית תומכת במסרים השיווקיים של העסק.