סטודיו שירי לרון

עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט

יפים. חכמים. ייחודיים. מניעים לפעולה.

המרחב הדיגיטלי הוא לרוב נקודת המגע הראשונה בין העסק ללקוחות הפוטנציאלים ולכן אסור לך להתפשר על הנראות של העסק. ולשם כך אני כאן, עושה מעל ומעבר יחד עם הנסיון הענק והכלים המרובים שיש לי, יוצרת לעסק שלך את הרושם הרצוי.

נעים מאד, שמי שירי לרון ואני בעלת הסטודיו.
אני מעצבת גרפית בהכשרתי, חיה ונושמת את עולם הדיגיטל כבר מעל עשור ומתמחה בבניית נוכחות דיגיטלית מדויקת ומניבה לבעלי עסקים.

האתרים שאני מקימה הם לא רק יפים, הם גם בעלי חוויית משתמש מושלמת, בנויים על בסיס אפיון מדוייק ומעמיק ולוקחים את המשתמש בזרימה נכונה לעבר המטרוצ העיקריות של האתר.
בסופו של דבר, המטרה היא שהמשתמש יקליק על ההנעה לפעולה אותה אנחנו בחרנו כמטרה עיקרית.

אתרי תדמית

אתר תדמיתי ואלגנטי בו אפשר להציג את העסק, להציג את האני מאמין, את הבידול ואת הערכים, להציג את הלקוחות שלך ומה הם חושבים על השירות שקיבלו, להרחיב ולהסביר על השירותים והמוצרים של העסק.

אתרי איקומרס

חנות דיגיטלית לשיווק ומכירה של המוצרים שלכם, שתאפשר ללקוחות שלכם להיחשף לכל מה שאתם מציעים, לקבל הטבות ומבצעים, לרכוש מכל מקום ובכל זמן ותאפשר לעסק שלכם לעבוד בשבילכם.

אתרי One Pagger

אתר תדמיתי שכולו בעמוד אחד עם ניווט פנימי, בו אפשר להציג את העסק, להציג את האני מאמין, את הבידול ואת הערכים, להציג את הלקוחות שלך ומה הם חושבים על השירות שקיבלו, להרחיב ולהסביר על השירותים והמוצרים של העסק.

עמודי נחיתה

נכס מדוייק ושיווקי עם הנעה לפעולה ברורה ומניבה. דף נחיתה הוא דף עצמאי ומטרתו היא פשוטה – לשכנע את האדם שנכנס אליו לצרוך מוצר או שירות מסוים או להשאיר פרטים (מה שנקרא בשפה המקצועית ״ליד״).

הצצה לאתרים שהוקמו בסטודיו

הנוכחות הדיגיטלית שלכם צריכה להיות חדשנית ומעוצבת בהתאמה לתחום העיסוק או למוצר הנמכר, אך גם כתובה
בצורה חכמה ומסקרנת, ובעלת חוויית משתמש נעימה ויעילה הן בגלישה ממחשב והן מטלפון נייד.

הלקוחות היקרים שלנו

הכי כיף לחלוק את הידע שלי